Лесен за користење

new

Модерен дизајн

pro

Достапен на сите уреди

Компатибилен

Добиј пробен период7 дена

Започнете го бесплатниот тест период и откријте ги сите фукнционалности на WebiSoft кои ќе Ви помогнат во организацијата, работењето и контролата на Вашиот бизнис.

Испрати барање

Фактурирање

Идеално решение за лесно, брзо и едноставно фактурирање за побрзи и поефикасни трансакции. Креирајте, испраќајте, примајте и плаќајте фактури во секое време и бидете чекор пред конкурентите/сите.

Повеќе
image
image

Човечки Ресурси

Управување со податоците за вработените од централизирана база која е лесно достапна за добивање на информациите за различни намени во секое време. Со автоматизацијата на специфични функции од одделот на човечки ресурси се заштедува време и се овозможува подобар фокус на донесувањето на одлуки.

Повеќе

МОДУЛИ +

Ratione voluptatem sequi laudantium nesciunt, neque porro, quod maxime doloremque cumque nihil impedit placeat, facere possimus, omnis iste natus. Illum, qui dolorem eum iure reprehenderit.

Плаќање на фактури pro

Брзо и безбедно плаќање на фактури со само неколку кликови од било која локација, 24 часа.

SMS Систем

WebiSoft овозможува масовно испраќање на текстуални пораки за промоции, новитети, акции, известувањa итн на одредена база на телефонски броеви.

Даночна Пресметка lite

Автоматско генерирање на пресметка на ДДВ. WebiSoft овозможува даночна евиденција во согласност со законите.

Архива - Деловодник

Вашето работење на ново ниво со електронски деловодник. Софтверско решение за електронска евиденција и архивирање на документацијата.

Потсетник

Креирајте потсетници за нови задачи и состаноци, испраќајте известувања до клиентите и бидете во тек со перформансите, тековните активности и предвидените рокови. Зголемете ја продуктивноста и бидете организирани со потсетници за различните бизнис-активности и задачи.

Како се користи

Quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit. Unde omnis voluptas sit, aspernatur aut fugit. Omnis voluptas nulla vero eos similique sunt in ea commodi et harum quidem rerum necessitatibus saepe.

1

Регистирај се

Започнете со тоа што ќе кликнете на полето РЕГИСТРИРАЈ СЕ во горниот десен агол. Пополнете ги празните полиња со Ваши податоци.

2

Одбери пакети

Изберете го пакетот чии функционалности најдобро одговараат на Вашите потреби.

3

Започни со користење

Во зависност од пакетот кој го избравте, започнувате со online менаџирање на Вашиот бизнис.

Ценовник

Cumque nihil impedit, quo voluptas nulla vero eos et molestiae consequatur. Repudiandae sint et quas molestias excepturi sint obcaecati. Ullam corporis suscipit laboriosam nisi.

Ексклузивен

800 / месечно

 • Неограничено корисници
 • Неограничено Клиенти
 • Креирање на фактури
 • Плаќање Фактури
 • Даночна Пресметка
 • Човечки ресурси
 • СМС Пораки
 • Потсетник
 • Архива - Деловодник
 • Извештаи
Одличен

Професионален

600 / месечно

 • Неограничено корисници
 • Неограничено Клиенти
 • Креирање на фактури
 • Плаќање Фактури
 • Даночна Пресметка
 • Човечки ресурси
 • СМС Пораки
 • Потсетник
 • Архива - Деловодник
 • Извештаи

Стандарден

390 / месечно

 • 10 корисници
 • Неограничено Клиенти
 • Креирање на фактури
 • Плаќање Фактури
 • Даночна Пресметка
 • Човечки ресурси
 • СМС Пораки
 • Потсетник
 • Архива - Деловодник
 • Извештаи

Основен

250 / месечно

 • 1 корисник
 • 20 Клиенти
 • Креирање на фактури
 • Плаќање Фактури
 • Даночна Пресметка
 • Човечки ресурси
 • СМС Пораки
 • Потсетник
 • Архива - Деловодник
 • Извештаи

ЧПП

Cupiditate non provident, similique nostrum cumque nihil eligendi optio sunt in culpa, qui laudantium, totam rem aperiam. Mollitia animi, id est laborum et expedita. Nihil impedit, quo voluptas assumenda est omnis.

Getting Started

Quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Iusto odio ducimus, qui neque porro est. Eligendi optio, cumque nihil molestiae non numquam eius modi tempora. Vitae dicta sunt, explicabo voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque.

How To Use?

Dicta sunt, explicabo commodi autem nostrum cumque nihil vel illum, qui esse, quam nihil. Vitae dicta sunt, explicabo rem aperiam eaque. Blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti, quos dolores. Aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et aut fugit.

How To Setup?

Ipsa, quae ab illo inventore veritatis et voluptates repudiandae sint. Maiores alias consequatur aut odit. Perferendis doloribus asperiores repellat. accusantium doloremque. Ut aliquid ex ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae. Saepe eveniet, ut aliquid ex.

Update Account

Aliquam quaerat voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est. Quisquam est, qui ratione voluptatem accusantium doloremque laudantium totam. Possimus, omnis dolor repellendus id, quod maxime placeat, facere possimus. Nam libero tempore, cum soluta nobis.

БЕСПЛАТНА АПЛИКАЦИЈА ЗА ВАШИОТ УРЕД

Симнете ја нашата бесплатна апликација за мобилни телефони и таблети, со која е овозможен брз,лесен и сигурен пристап до услугите на WebiSoft.

ПРОМО ВИДЕО

Quo voluptas assumenda est, qui blanditiis praesentium voluptatum explicabo rem aperiam deleniti atque. Esse, quam nihil molestiae non numquam eius modi tempora incidunt.

Интеграции

Dignissimos ducimus, qui ratione voluptatem accusantium doloremque laudantium. Vel eum iure reprehenderit, qui in culpa, qui quos. Voluptatem, quia dolor repellendus sunt perferendis doloribus asperiores.

mailchimp

Casys

Online плаќање

slack

Google Play

Андроид Апликација

twitter

QR Code

Брза достапност

instagram

SMS Sender

Праќање пораки 1.5ден.

Побарајте преглед 7 дена бесплатно!

Quidem rerum necessitatibus saepe eveniet. Expedita distinctio quibusdam et harum quidem.

Испрати барање

Контактирајте не